Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
depresja dzieci

Depresja u dzieci staje się coraz poważniejszym problemem

Twoje dziecko nie okazuje radości, nic go nie cieszy? Straciło zainteresowanie swoim hobby, a przy okazji spadł jego apetyt i waga? Najprawdopodobniej ma depresje! Depresja u dzieci jest nawet poważniejszym problemem niż u dorosłych. Występuje równie często, lecz objawy mogą być całowicie różne od tego co znasz. Nie czekaj, reaguj!

Czym jest depresja?

depresja u dzieciZaburzenia depresyjne to nic innego jak zaburzenia psychiczne z grupy zaburzeń afektywnych. Jak można wyczytać ze specjalistycznych źródeł: “…charakteryzuje się obniżeniem nastroju, obniżeniem napędu psychoruchowego, zaburzeniem rytmów okołodobowych i lękiem.” Jeszcze niedawno była lekceważona, ze względu na brak wiedzy o niej. Obecnie wiedza na jej temat ciągle wzrasta, ukazując pandemię do jakiej doprowadziła. Dzieci zapadają na depresję po stracie najbiższych, członka rodziny czy zwierzęcia. Powodem mogą też być nie zaspokojone potrzeby emocjonalne. Wiąże się to jak określają psychologowie, z nie zakończonym smutkiem. Nie sama strata emocjonalna doprowadza do depresji, lecz luka, która powstała i nie została zapełniona. Jest wiele czynników mogących wywołać stan depresyjny, należą do nich również czynniki biologiczne. Najczęściej za wszystkim w tym wypadku stoi GRZYBICA.

Za wszystkim stoi GRZYBICA

Grzyb z rodziny CANDIDA, obecny jest prawie wszędzie w nawet najtrudniejszych warunkach. Znaleźć go można w prawie każdym żywym organizmie. U ludzi najczęściej występuje w jelitach. Ma tam dostęp do składników odżywczych, które zapewniają mu rozrost. Nie robi nam jednak krzywdy, póki zachowana jest równowaga między CANDIDA a dobrymi organizmami zamieszkującymi jelita. Organizmami, które na co dzień pomagają nam trawić pokarmy. Łatwo jest jednak wpłynąć na tę równowagę. Homeostaza może zostać przerwana przez złą dietę, czy poprzez (najpopularniejsze) kuracje antybiotykowe. Przyjmowane antybiotyki nie za każdym razem działają, za każdym razem niszczą dobrą florę bakteryjną. Bez czynnika hamującego, CANDIDA coraz szybciej zaczyna się rozmnażać. Pojawia się DROŻDŻYCA. Od drożdżycy już tylko krok, by przedostała się do układu krwionośnego. Przemienia się wtedy w najgroźniejszy stan grzybiczny, zwany GRZYBICĄ OGÓLNOUSTROJOWĄ.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na depresję cierpi obecnie ponad 450 milionów ludzi, nie wyłączając dzieci. Przewidują, że za 20 lat depresja będzie najczęściej występującym obciążeniem. Dotknąć może ona każdego, a cierpiąca na nią osoba, może być tego kompletnie nie świadoma. Deprasa u dzieci moża objawiać się dodatkowo, przez takie objawy jak ból brzucha czy biegunka. Co może dezorientować najbliższych, odwlekając nadejście specjalistycznej pomocy, która jest niezbędna.

Na ratunek – TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU

Depresja może być skutkiem grzybicy organizmu. Nie ma natomiast lepszego sposobu na jej wykrycie niż po przez TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU. Test ten jest kompleksową metodą diagnostyczną. Potrafi wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości między innymi takich jak: GRZYBICA, pasożyty, toksyny, niedobór witamin i minerałów i wiele innych. TEST obciążeń organizmu nie trwa dłużej niż 60minut. Przez ten czas w sposób nie inwazyjny, diagnozowane jest całe ciało. Co najważniejsze wyniki jak i ich analizę otrzymasz podczas tej samej wizyty, bez zbędnego czekania, bez stania w kolejkach.

Gdzie udać się po pomoc?

Placówki REVITUM znajdują się w każdym dużym mieście na terenie całej Polski. W każdym z nich czekają specjaliści, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące zdrowia. Przy pomocy TESTU OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU pozbędziesz się wszystkich męczących dolegliwości, a nawet tych, które jeszcze się nie uaktywniły. Doprowadź swój system odpornościowy do stanu, w którym będzie mógł bronić się przed wszelkim zagrożeniem. Wszystko to bez żadnych dodatkowych ograniczeń w Twoim dotychczasowym trybie życia. Trwałe i szybkie efekty, zauważysz również odmłodzenie, wzrost atrakcyjności i cofnięcie wieku biologicznego. Nie czekaj do jutra, zapisz się już teraz. Poczuj się lepiej i odkryj radość życia.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *