Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
grzybica dłoni

Skąd się bierze grzybica dłoni?

Twoje dłonie wydają się jakieś inne? Między palcami, a zwłaszcza w ich zgięciach dostrzegasz czerwone plamy? Uważasz, że nie jest to GRZYBICA, bowiem atakuje ona paznokcie?

I tutaj tkwi twój błąd, chodź ilość przypadków jest znacznie mniejsza, należysz do grona osób z grzybicą dłoni. Co gorsza, grzybica dłoni wcale nie musi objawiać się nawet poprzez zaczerwienienia, musisz na bieżąco obserwować ręce i reagować nawet przy najmniejszym podejrzeniu.

Odpowiedzialna za to jest CANDIDA

Nie jest wcale tak ciężko zarazić się grzybicą. Grzyby z Grzybica dłonirodziny CANDIDA, które w głównej mierze odpowiedzialne są za grzybicę dłoni, żyją w naturalnym środowisku razem z nami. Co więcej, grzyby o których mowa, żyją w każdym z nas. Do zarażenia, a przede wszystkim do namnożenia i powstania ognisk grzybicznych może dojść na kilka sposobów. Jako, że drożdżaki te żyją naturalnie w jelitach, nie stanowią dla nas zagrożenia póki zachowana jest swoista homeostaza. Gdy dojdzie do jej zaburzenia, przykładowo poprzez przebyte kuracje anytybiotykowe, nastąpi radykalne zmniejszenie dobrej flory bakteryjnej – w następstwie nastąpi nadmierne namnożenie grzyba. Potem już tylko chwila dzieli od przedostanie się do krwioobiegu doprowadzając do GRZYBICY OGÓLNOUSTROJOWEJ. Wraz z krwią jest w stanie rozprzestrzenić się w każde miejsca, tworząc nowe ogniskA grzybiczne.

Zarazić się jest łatwiej niż myślisz

Innym sposobem zarażenia się grzybicą jest poprzez bezpośredni lub pośredni kontakt. Kontakt fizyczny poprzez podanie ręki może doprowadzić do przeniesienia się organizmu. W sprzyjających warunkach dojdzie do jego namnożenia i powstania grzybicy dłoni. W sprzyjających, bowiem nie koniecznie musi dojść do powstania grzybicy, zwiększają się tylko drastycznie szansa na to. Również istnieje zagrożenie, gdy używany jest przedmiot po osobie z tym obciążeniem. Zwrócić uwagę trzeba w takich miejscach jak basen, salon kosmetyczny czy środek komunikacji miejskiej.

Czas na kolejny krok

To nie Twoja wina, że nie wiedziałeś jak rozpoznać czy zabezpieczyć się przed grzybicą dłoni. Jak donoszą statystki problemy grzybiczne dotyczą coraz większej ilości ludzi, stawiając to obciążenie w czołówce najczęściej występujących dolegliwości. Poziom świadomości i edukacji o niej jest w tej chwili na niskim poziomie. Jednak zrobiłeś jeden bardzo ważny krok, co stawia Cię w lepszej sytuacji niż znaczną większość społeczeństwa. Mianowicie uświadomiłeś sobie zagrożenie jakim jest grzybica dłoni. Natomiast następnym krokiem do zwalczenia jej jest wykrycie tego obciążenia. Pomocne jest wykonanie TESTU OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU, które jest wstanie wskazać przyczyny wszystkich dolegliwości.

Gdzie zwrócić się o pomoc?

Gabinety REVITUM znajdują się w całej Polsce. Wszystkie otwarte czekają na Twoje przybycie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów tam czekających. Skorzystaj z możliwości przeprowadzenia TESTU OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU. Test ten jest w stanie w ciągu zaledwie 60 minut, kompleksowo sprawdzić cały organizm pod kontem przyczyn wszystkich dolegliwości. Co więcej wszystkie potrzebne wyniki, jak i ich analizę otrzymasz w trakcie tej samej wizyty. Bez zbędnego czekania, bez stania w kolejkach. Wszystko odbędzie się szybko, kompleksowo, bez marnowania zbędnie czasu. TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU jest w stanie wykryć również przyczyny dolegliwości, które jeszcze się nie ujawniły. Wszystko po to, by żyło Ci się lepiej. Zapisz się już teraz i poczuj się jak nigdy dotąd!

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *