Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
grzybica stóp

Nie jesteś w stanie pozbyć się przykrego i nieprzyjemnego zapachu stóp? Twój naskórek na stopach jest zgrubiały i często pęka? Do tego skóra na stopach bardzo się łuszczy, a paznokcie zaczynają zmieniać barwę? Nie czekaj i wykonaj Test Obciążeń Organizmu – to może być grzybica stóp i paznokci!

Grzybica stóp to przykry i nieestetyczny problem. Jednak nie ma czego się wstydzić, gdyż statystyki pokazują, że nawet 30% populacji świata boryka się z problemem, jakim jest grzybica stóp. Tym bardziej, jeżeli uprawiasz zdrowy tryb życia chodząc na siłownię czy ćwicząc swoją wytrzymałość na basenie. W takim wypadku wystarczy zapomnieć swoich klapek, czy przejść się na boso po podłodze, aby zaatakowała nas grzybica stóp i paznokci. Dlaczego grzybica stóp zaraża tak wiele osób? Otóż stopy są idealnym miejscem dla rozwoju grzyba. Ma tam ciepło i wiglotno, a takie warunki najlepiej odpowiadają grzybom.

Jak zaraża grzybica stóp?

Odpowiedź jest prosta: Bardzo szybko. Istnieje wśród nas przekonanie, iż zadbanych i czystych nóg grzybica stóp nie zaatakuje. Błąd! Nawet najbardziej higieniczny tryb życia nie uratuje nas przed grzybami. Grzybica stóp może zaatakować każdego i jest wszędzie. W naszej pracy, w domu czy tam, gdzie dbamy o kondycję.

Grzybica stópp i paznokci zaraża najczęściej w miejscach, które są dość wilgotne a do tego ciepłe. Na grzybicę narażone są osoby pracujące. To one spędzają zazwyczaj prawie cały dzień w obuwiu, które ściśle przylega do stopy, a do tego nie przepuszcza powietrza. Wystarczy dodać jeszcze skarpetki z materiałów sztucznych i mamy gotowy najlepszy przepis na grzybicę stóp i paznokci. Znakomite warunki by zaraziła nas grzybica stóp i paznokci istnieją w akademikach, hotelach czy internatach. W zasadzie wystarczy przejść się na boso po dywanie, po którym chodziła osoba zarażona i mamy dość dużą szanse na zarażenie się grzybicą. W takim wypadku należy jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu i rozpocząć kurację przeciwgrzybiczną.

Jak wspomniano wcześniej „złapać” grzybicę stóp można także na basenie czy siłowni. Wejście pod prysznic w takich miejscach bez klapek wiąże się często z dużym ryzykiem “złapania” grzyba. Czasem wystarczy nawet przymierzyć w sklepie but, który miała na nogach osoba z grzybicą. Każdy z nas jest mniej lub bardziej odporny na te grzyby, jednak istnieją czynniki, które sprzyjają infekcjom. Są to:

Grzybica stóp

 • zaburzenie układu odpornościowego,
 • zaburzenie krążenia i zimne stopy,
 • nadmierna potliwość,
 • zaburzenia hormonalne – cukrzyca,
 • otyłość,
 • zaburzenia żołądkowo – jelitowe,
 • kuracje antybiotykami,
 • kuracje sterydami,
 • chemioterapia,
 • niedokrwistość,
 • niewielkie urazy i otarcia naskórka,
 • noszenie obuwia i skarpetek nie przepuszczających powietrza.

Czy to grzybica stóp? – Grzybica stóp objawy

Grzybicę stóp jest dość łatwo zauważyć. Dość często towarzyszy jej świąd skóry stóp. Na naszych stopach, lub stopie – gdyż grzybica stóp nie zawsze atakuje obie nogi – możemy zauważyć zaczerwienienia skóry. Na początku zazwyczaj takie objawy występują między czwartym a piątym palcem, później przenoszą się na przestrzeń miedzy trzecim a czwartym palcem.

W takim przypadku dobrze jest zrobić Test Obciążeń Organizmu gdyż grzybica stóp i paznokci szybko może przejść w stan zaawansowany. W takim stanie możemy zauważyć pękającą i łuszczącą się skórę na stopach, często dochodzi do tego również ból i pieczenie w miejscach, które są zainfekowane grzybem. Grzybica stóp i paznokcie sprzyja także powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. W przypadku paznokci zmieniają one kolor na żółty czy zielonkawo brązowy. Stają się matowe, kruche i zaczynają się rozwarstwiać jak też łatwo się łamią.

Test Obciążeń Organizmu w walce z grzybicą

Grzybice stóp wywołują grzyby Candida, a dokładniej ich nadmierne namnażanie się. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć zbyt dużą ilość tych grzybów, jak również inne obciążenia, które są przyczynami chorób. Skuteczne pozbycie się choroby, takiej jak np. grzybica stóp i palców, to pozbycie się jej przyczyny. Nie wystarczy tylko walka z objawami! Objawy choroby możemy zneutralizować i wydaje nam się, że nie jesteśmy już chorzy. Jednak istnieje duża szansa, że symptomy powrócą za kilka dni i okazuje się, że choroby wcale się nie pozbyliśmy. Aby całkowicie usunąć dolegliwość należy całkowicie usunąć jej przyczyny, a przyczynami chorób są obciążenia. Test Obciążeń Organizmu wykrywa grzyby, toksyny, pasożyty, reakcje autoimmunologiczne i wiele innych obciążeń w ciągu niecałych 45 minut. Po teście otrzymujesz indywidualną formę kuracji zaleconą przez specjalistę, która pozwoli cie wygrać walkę z przyczynami chorób.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *