Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
leczenie chrapania

Leczenie chrapania wcale nie musi być operacyjne

Masz płytki i przerywany sen? Często budzisz się w nocy i nie do końca wiesz dlaczego? A może twoi najbliżsi ciągle nie wysypiają się przez ciebie? Najprawdopodobniej już wiesz, że każdej nocy chrapiesz ale nie masz pojęcia jak pozbyć się tego problemu? Okazuje się, że kuracja chrapania może być związana z dużo większym problemem. Chrapanie może być bezpośrednio powiązane z grzybicą!

Chrapanie jest zespołem zaburzeń w oddychaniu podczas snu, a dźwięki, które są wydawane przez chrapiącego są efektem drgań podniebienia gardła oraz języczka. Jednak chrapanie nie jest tylko uciążliwym hałasem podczas spania tak dla samego chrapiącego jak i domowników. Chrapanie może być jednym z symptomów grzybicy. Wykonaj Test Obciążeń Organizmu by dowiedzieć się, na co tak na prawdę wskazuje chrapanie. Pozbycie się chrapania pomoże nie tylko tobie, ale i osobie z którą śpisz, gdyż według badań osoby postronne w ciągu tygodnia tracą 5 godzin snu przez chrapanie drugiej osoby.

Przyczyny chrapania

Istnieją trzy główne i najczęściej spotykane przyczyny chrapania oraz bezdechu sennego i są one bezpośrednio powiązane z grzybicą. Dlatego warto wykonać Test Obciążeń Organizmu, gdyż skuteczne pozbycie się grzybicy z naszego organizmu, może również przyczynić się do pozbycia się problemu chrapania.

Pierwsza przyczyną może być coś, co obrazowo możemy opisać jako klucha w gardle. Jest to stan, gdy przy każdym przełknięciu od naszego podniebienia odkleja się wydzielina. Wydzielina ta przylega mocno, trudno ją przełknąć i sprawia wrażenie, że w głębi nosa jest jakieś ciało obce. Natomiast po pociągnięciu nosem pojawia sie gęsta wydzielina, często nawet ropna. Zaraz po przebudzeniu się w ustach zalega nam gorzka wydzielina, a w gardle staje się jakby chropowate. Takie są charakterystyczne objawy zadomowienia się grzybów w małżowinie górnej jamy nosowej i jedna z przyczyn chrapania.

Kolejną przyczyną może być wciąż zatkany nos, który jest częstym objawem kolonizacji zatoki sitowej przez drożdżaki. Objawia się to codziennym zatkaniem jednej a nawet dwóch dziurek nosa. Symptomom tym towarzyszy wodnisty katar, który pojawia się przy gwałtownej zmianie temperatury lub wilgotności powietrza.

Ostatnim powodem chrapania może być tzw. “klucha w gardle”. Przypadek jest bardzo podobny do opisanego wcześniej, tym razem uczucie ciała obcego istnieje w gardle. Nie da się go pozbyć w żaden sposób, a próby przełykania czy odkrztuszania spełzają na panewce. Jest to kolejny objaw istnienia drożdżaka w naszym organizmie, a dokładniej w części gardłowej jamy nosowej, co również może być przyczyną chrapania.

Test Obciążeń Organizmu a chrapanie

Jak widać częstą przyczyną chrapania może być grzybica organizmu, która atakuje coraz większą ilość osób. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć przyczyny grzybicy, którymi najczęściej są drożdżaki Candida. Istnieje możliwość, że pozbycie się z organizmu drożdżaków pozwoli ci wreszcie wyspać się i nie budzić w nocy domowników donośnym chrapaniem. Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszystkie obciążenia w twoim organizmie. Ale czym one właściwie są? Obciążenia to nic innego jak przyczyny chorób i dolegliwości jakie atakują twój organizm. Mogą to być właśnie grzyby powodujące grzybicę ale także toksyny, a dokładniej ich zwiększona ilość w organizmie, która może powodować alergię, pasożyty, problemy z metabolizmem glutenu, reakcje autoimmunologiczne organizmu czy braki witamin i minerałów. To oczywiście tylko niektóre obciążenia, jakie mogą znajdować się w naszym organizmie. Skuteczne usunięcie przyczyn chorób to skuteczne usunięcie dolegliwości z naszego organizmu.

Test Obciążeń Organizmu jest testem bezbolesnym, w ogóle nie zachodzi inwazja w nasze ciało, trwa 45 minut, a po tym czasie otrzymasz od specjalisty indywidualną kurację, która pozwoli ci zwalczyć wszelkie obciążenia, jakie znajdują się w twoim organizmie.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *