Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu z toksyn – wszystko co musisz wiedzieć

Różnego rodzaju choroby skóry, powracająca zgaga, ciągłe zaparcia i wzdęcia, a także nieustępliwe bóle żołądka – to jedne z problemów zdrowotnych i schorzeń, których bez problemu możesz się pozbyć. Dodatkowo zyskasz mnóstwo dodatkowej energii! Jak? Oczyszczając swój organizm.

Oczyszczanie organizmu z toksyn, zwane także detoksykacją, to jedno z najlepszych narzędzi do odzyskania sił, przypływu energii i powrotu do dobrego samopoczucia. Robiąc Test Obciążeń Organizmu dowiesz się, czy powinieneś poddać się detoksykacji.

oczyszczanie organizmu Oczyszczanie organizmu = detoksykacja

Codziennie nasz organizm narażony jest na kontakt z toksynami. Przede wszystkim pochodzą one z tego co jemy oraz z tego czym oddychamy. Pochodzą z grzybów w pomieszczeniach, rtęci zawartej w starych plombach czy wszelkich chemikaliów takich jak farby lub lakiery. Powstają one także z rozpadu komórek, a szczególnie z rozpadu komórek tłuszczowych. Nadmiernie rozwinięte komórki tłuszczowe działają w naszym organizmie jak swojego rodzaju magazyn toksyn. Można powiedzieć, że tłuszcz to śmietnik naszego organizmu, a rozpad komórek tłuszczowych uwalnia do organizmu wszystkie zgromadzone śmieci – toksyny. Stąd właśnie bierze się duże nagromadzenie toksyn w organizmie podczas odchudzania, dlatego też zaleca się przy odchudzaniu picie dużej ilości wody, która wypłukuje toksyny z organizmu.

Nadmierne nagromadzenie się toksyn stwarza zagrożenie dla równowagi naszego organizmu – homeostazy. Homeostaza jest potrzebna organizmowi do prawidłowej odbudowy tkanek, a co za tym idzie zdrowia, dobrego samopoczucia i codziennej energii do życia. Równowagę tę zaburzają produkty spożywcze, gdyż większość dzisiejszej żywności jest wysoce przetworzona, zawierają masę chemicznych konserwantów, aromatów oraz barwników. Są to środki toksyczne w wysokich ilościach. Zaburza ją także nie tylko to co jemy, ale jak oraz ile. Jeżeli się przejadamy i jemy za dużo, nasz układ trawienny zamienia nadmiar w tłuszcz – czyli wspomniany już wcześniej śmietnik organizmu.

Oczyszczenie organizmu z toksyn? Czy muszę to zrobić?

Najlepsze w naszym organizmie jest to, że sam zacznie nam mówić czy potrzebujemy oczyszczenia czy nie. Wystarczy tylko potrafić rozpoznać znaki, jakie nam daje. Jeżeli cierpisz na wzdęcia czy zaparcia, często boli cię głowa, miewasz gazy i wysypki niewiadomego pochodzenia to mogą być to objawy zbyt dużej ilości toksyn. Jeżeli dochodzi do tego fakt, że mimo stosowania diety i ćwiczeń, nie możesz pozbyć się nadmiarowej ilości kilogramów, jest to wyraźny sygnał organizmu, że coś jest nie tak i może być zanieczyszczony toksynami lub nawet pasożytami. Test Obciążeń Organizmu pomoże stwierdzić, jakie są przyczyny twojego złego samopoczucia.

Dlaczego oczyszczanie organizmu z toksyn jest tak ważne?

W opinii Brytyjskiej Królewskiej Akademii Lekarskiej, aż 90 proc. wszystkich chorób oraz stanów złego samopoczucia ma bezpośredni związek z zanieczyszczeniem jelit. I to jest najważniejszy powód, dla którego powinniśmy dbać o jelita – dzięki zdrowym jelitom sami jesteśmy zdrowi. Prawie 2.5 tys. lat temu wiedział już o tym Hipokrates. Jelita odgrywają ważną rolę w naszym organizmie. Wspomagają prawidłową pracę układu trawiennego czym regulują metabolizm, wpływają na odporność i chronią przed infekcjami. W jelitach także dochodzi do wchłaniania składników odżywczych, ale również tam odkładają się toksyny i patogeny. Dlatego właśnie zaburzenie pracy jelit negatywnie wpływa na nasz stan naszego organizmu.

Oczyszczanie organizmu naturalnie?

Naturalną detoksykacją organizmu zajmuje się, jak pewnie każdemu wiadomo, wątroba. Każdego dnia organ ten walczy z toksynami i usuwa je z naszego systemu. Kłopoty z wątrobą powstają głównie poprzez błędy w diecie. Upośledzenie funkcji wątroby ma swoją przyczynę w częstym spożywaniu oczyszczonych produktów skrobiowych, takich jak np. białej maki. Dużą rolę odgrywają tutaj także tłuszcze nasycone, rafinowany cukier, tłuste mięsa i przede wszystkim alkohol. Problemem są także antybiotyki zaburzające naturalną mikroflorę organizmu, metale ciężkie, pestycydy znajdujące się na żywności oraz wirusowe zakażenia. Wszystkie te czynniki mogą osłabić wydolność tego organu, co bezpośrednio przekłada się na problemy z naturalnym oczyszczaniem organizmu z toksyn.

Niestety sporą rolę odgrywa tutaj jeden czynnik, na który absolutnie nie mamy wpływu – wiek. Organy osób starszych dużo gorzej radzą sobie z toksynami niż ludzi młodych. U osób starszych częściej dochodzi do różnego rodzaju zaburzeń, powodujących zachwianie równowagi organizmu. Po prostu przemiana materii w tym wieku jest o wiele wolniejsza.

Podsumowując: ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia jest to, by jelita i wątroba pracowały jak najsprawniej. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że organizm sam codziennie będzie oczyszczał się z toksyn.

Oczyszczanie organizmu? Jak to zrobić? Odpowiedzią jest Test Obciążeń Organizmu

Wystarczy jedyne 45 minut by zrobić Test Obciążeń Organizmu. Dzięki testowi dowiesz się, jakie obciążenia zalegają w twoim systemie, i które z nich mogą powodować zanieczyszczenie jelit, wątroby oraz inne dolegliwości. Oprócz tego Test Obciążeń Organizmu wykryje inne możliwe powody twoich dolegliwości takie, jak grzyby, choroby autoimmunologiczne czy braki witamin i minerałów. Po samym teście specjalista zaproponuje indywidualną kurację, która pomoże ci oczyścić swój organizm z zalegających w nim toksyn.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *