Wynika to z podstępnej natury drożdżaków: ich obecność w organizmie może początkowo nie dawać żadnych jednoznacznych objawów lub też mogą one dawać sprzeczny obraz stanu zdrowia.

Dlatego tak niezbędna jest jak najwcześniejsza skuteczna diagnostyka, dzięki której możliwe będzie określenie przyczyn dolegliwości.

Czas ma tu niebagatelne znaczenie – każda godzina zwłoki oznacza dalszy rozwój grzybów Candida i ich rozprzestrzenianie się po całym organizmie.
Osłabiony układ odpornościowy nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużą ilością szkodliwych substancji, co może oznaczać pogłębienie stanu chorobowego i zwiększenie dolegliwości.

Z pomocą w kwestii skutecznej diagnostyki może przyjść Test Obciążeń Organizmu, który dzięki swojej nieinwazyjnej i bezbolesnej formule umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz układu immunologicznego. Na jego wykonanie nie potrzeba wiele czasu – wystarczy 45 min. Po zakończeniu testu i omówieniu wyników doświadczony Specjalista Revitum może dobrać indywidualną kurację, która wzmocni siły organizmu i pozwoli na stałe pozbyć się zarodników grzybów Candida.

Pani Grażyna z Wrocławia nie mogła sobie poradzić z grzybicą

Od dłuższego czasu męczyły mnie bóle brzucha i zgaga. Miałam zrobione mnóstwo badań, z których nic konkretnego nie wynikało. Lekarze dawali mi jakieś leki, ale one bardziej szkodziły niż pomagały. A ja czułam się coraz gorzej – pojawiły mi się wypryski na skórze i problemy z pęcherzem. Byłam ciągle zmęczona, nic mi się nie chciało, a jednocześnie byłam ciągle poddenerwowana. Nie wiedziałam już, co z tym robić, bo lekarze nie umieli mi pomóc, dolegliwości nie przechodziły. Zaczęłam szukać informacji w internecie i znalazłam wzmiankę o Revitum. Nie byłam przekonana, ale stwierdziłam, że spróbuję. Po wykonaniu Testu okazało się, że mam poważną grzybicę. Specjalista zalecił mi kurację oczyszczającą. Biorę ją już kilka miesięcy i widzę znaczną poprawę: mam dużo więcej energii, zapomniałam o zgadze i bólu. Polecam ten test wszystkim, którzy martwią się brakiem diagnozy!