Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
zaparcia

Zaparcia – Pierwszy znak grzybicy jelit

Poprzez codzienne wypróżnianie organizm usuwa niepotrzebne i przetworzone materiały z pokarmu, a także toksyny w nich zawarte. Niestety wiele osób cierpi na zaparcia i ma problemy z naturalnym „systemem usuwania śmieci”. Takiego problemu nie należy bagatelizować, gdyż może być symptomem znacznie groźniejszych dolegliwości!

zaparciaZaparcia są problemem, który dotyczy nawet 20 proc. populacji świata. Dolegliwość ta dotyczy w dużo większej mierze osób starszych niż młodszych. Szacuje się, że mniej więcej połowa osób po 60-tym roku życia cierpi na zaparcia oraz ponad 30 proc osób po 30-stce. Często zaparcia powodowane są niewłaściwym sposobem odżywiania się, jedzeniem „w biegu” lub powiązane jest z chorobami. Jednak zaparcia wcale nie muszą być choroba same w sobie, a jedynie objawem innej, znacznie groźniejszej choroby, jaką jest grzybica jelit. Dlatego jeżeli często miewasz zaparcia, nie chcą one ustąpić czy też cierpisz naprzemiennie na zatwardzenie i biegunkę należy jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu. Z grzybica jelit nie ma żartów!

Czym są zaparcia?

Zaparcia są jedną z dolegliwości męczących społeczeństwo XXI wieku, które nie do końca dba o własną dietę, wciąż jest zabiegane, gdzieś się spieszy, żyje w ciągłym stresie i spożywa niesamowicie wielką ilość węglowodanów. Takie, między innymi, mogą być przyczyny dolegliwości jaką jest zaparcie. Jednak zaparcia to bardzo często jeden z pierwszych objawów grzybicy jelit.

Ważne, by przy zaparciach wykonać Test Obciążeń Organizmu. Test pozwoli stwierdzić czy zaparcia są objawem grzybicy jelit, czy po prostu dolegliwością wywołaną przez inne obciążenia gnieżdżące się w organizmie. Grzybica jelit wywoływana jest przez grzyby Candida. W naszym jelicie występuje naturalna mikroflora bakteryjna, w której także obecne są grzyby Candida. Problem zaczyna się gdy naturalna flora zostaje zachwiana. Wtedy drożdżaki Candida zaczynają się namnażać co bezpośrednio doprowadza do grzybicy.

Naszą naturalną mikroflorę organizmu zachwiać może wiele czynników. Są to między innymi długotrwałe kuracje antybiotykowe, które niszczą pożyteczne bakterie jak również upośledzają nasz system odpornościowy. Doprowadzić do tego mogą również długie i ciężkie choroby czy też pasożyty.

Grzybica jelit objawy

Jak już zaznaczyliśmy wcześniej, jednym z pierwszych objawów grzybicy są zaparcia. Często je ignorujemy myśląc, że zmieniając coś w naszej diecie, lub jedząc “specjalne” jogurty zaparcia same przejdą. Nawet jeśli, to nie zmienia to faktu, że pozbyliśmy się jedynie objawu choroby a nie jej przyczyny. Występuje również biegunka, która często pojawia się naprzemiennie z zaparciami. Takie objawy powinny zmotywować nas, abyśmy jak najszybciej wykonali Test Obciążeń Organizmu.

Innymi objawami grzybicy jelit są ciągłe wzdęcia. Są one spowodowane tym, ze drożdżaki Candida, jak większość takich grzybów, poddają się fermentacji alkoholowej, przez co uwalniają bardzo dużo gazów. Kolejnymi, częstymi objawami są bóle dolnej części brzucha koło lewego lub prawego biodra. Z powodu tego, że grzyby odżywiają się węglowodanami, możemy zauważyć wzdęcia brzucha po zjedzeniu słodyczy czy innych produktów bogatych w cukry. A jest to tym bardziej możliwe, gdyż osoby zaatakowane grzybicą często odczuwają silny apetyt na słodycze. Grzybica jelit, jak zresztą każda grzybica, może doprowadzić do ogólnego wyczerpania, osłabienia organizmu i chronicznego zmęczenia. Jest to również, zaraz za zaparciami, pierwszy objaw grzybicy.

Przy zaparciach Test Obciążeń Organizmu

Zaparcia, lub naprzemiennie występująca z nimi biegunka to pierwszy sygnał, że w naszych jelitach dzieje się coś niedobrego. Najczęściej jest to grzybica jelit, jednak my sami nie wiążemy tych objawów z tak groźną chorobą. Dlatego przy zauważeniu tych symptomów należy jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu. Test wykrywa wszystkie obciążenia, jakie ukrywają się w naszym organizmie, a jest ich na prawdę wiele. Obciążeniami mogą być wspomniane już grzyby Candida ale także pasożyty, zbyt duża ilość toksyn w organizmie ale także braki witamin czy minerałów czy problemy z metabolizmem glutenu. Obciążenia najprościej rzecz ujmując są przyczynami chorób. Jeżeli uda nam się skutecznie usunąć je z naszego organizmu oznacza to, że pozbyliśmy się przyczyn choroby, a co za tym idzie jej nawroty nie będą już nam tak zagrażać.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *