Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
Astma oskrzelowa przyczyny grzybica

Astma oskrzelowa – gdy męczy kaszel i czujesz duszności

Męczą Cię przewlekłe napady kaszlu i duszności, w szczególności nad ranem i w nocy? To może być astma oskrzelowa. Dowiedz się jak usunąć przyczynę powstawania astmy oskrzelowej. 

Czym różnią się oskrzela astmatyka od oskrzeli zdrowego człowieka? U astmatyka objawia się stan tak zwanej nadreaktywności oskrzeli.

Czym jest astma oskrzelowa?

Nawet astma oskrzelowanajmniejszy czynnik drażniący, może doprowadzić do zwężenia się oskrzeli. Gwałtownie zmniejsza to ilość powietrza doprowadzanego do płuc, dając uczucie duszności. Co więcej błona śluzowa pokrywająca oskrzela nie przestaje być w innym stanie niż w stanie zapalenia. Powoduje to wytwarzanie się gęstego i lepkiego śluzu, którego organizm nie jest w stanie w zwyczajny sposób wynieść poza układ. Doprowadza to poza dusznościami, dodatkowo do ataków kaszlu. Astma oskrzelowa zazwyczaj trwa całe życie, a jej objawy mogą się nasilać. Wiąże się to z coraz bardziej skażonym środowiskiem, ilością chemikalii i zanieczyszczeń.

Co stoi za astmą?

Przypuszcza się, że za pojawieniem się astmy stoi GRZYBICA wywołana przez grzyby CANDIDA. Również te grzyby mogą być alergenem potęgującym coraz cięższe ataki. Zamyka to koło grozy, coraz bardziej napędzające niebezpieczne ataki kaszlu i duszności. Ale skąd u Ciebie GRZYBICA? Grzyby z rodziny CANDIDA są bardzo wytrzymałym gatunkiem, który potrafi przeżyć w wielu ciężkich warunkach. Znajduje się w każdym organizmie żywym, przede wszystkim w jelitach. Ma tam bowiem dostęp do substancji odżywczych wspomagających jego rozwój. Na co dzień jest jednak nieszkodliwy. Żyje w równowadze z dobrymi organizmami jelit, nie szkodząc nam. Przystępują do ataku w momencie gdy ta równowaga się zaburzy. Łatwo tego dokonać przez złą dietę, lub po prostu przez kurację antybiotykową. Antybiotyki bowiem nie zawsze działają, ale za każdym razem zabijają dobre organizmy jelit. Daje do szanse CANDIDZIE na rozrost. Namnaża się tworząc twór zwany DROŻDŻYCĄ. Drożdżyca natomiast po przedostaniu się do układu krwionośnego staje się GRZYBICĄ OGÓLNOUSTROJOWĄ. Jej najgroźniejszą formą. W każdej chwili ten organizm wytwarza ponad 200 różnych toksyn i enzymów, które wraz z ich wzrastającym stężeniem, coraz to bardziej pogarszają pracę organizmu.

To nie Twoja wina, że nie wiedziałeś

Poziom świadomości społeczeństwa na temat GRZYBICY jest bardzo mała. Dla statystycznego dorosłego grzybica kojarzy się tylko z grzybicą skórną. Grzybice natomiast stanowią jedną z najbardziej popularnych dolegliwości na świecie. Ze względu na powolne zatruwanie organizmu, objawy nie pojawiają się od razu. Jednak z każdą chwilą będą się nasilać, będzie ich przybywać. Mylona z innymi przyczynami, będzie rosła na sile z każdym przyjętym antybiotykiem.

Jak rozpoznać grzybicę?

Dobrze jest wykonać TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU, metoda ta coraz bardziej zyskuje na popularności, głównie ze względu na swoją kompleksowość, szybkość i nie inwazyjność. Test ten trwa nie dłużej niż 60 minut. Wyniki i ich analizę dostaniesz jeszcze na tej samej wizycie. Nie musisz czekać w żadnych kolejkach, marnować dodatkowo czasu. Ta metody diagnozy od dawna popularna jest na zachodzie, w Polsce natomiast coraz bardziej zyskuje na popularności.

Gdzie na TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU?

Gabinety REVITUM stoją dla Ciebie otworem, w każdym większym mieście na terenie całej Polski. Testy przeprowadzane są przez specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Odpowiedzą na każde męczące Cie pytanie dotyczące zdrowia i wyników testu. TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich obciążeń. Wykryje nawet przyczyny, których objawy jeszcze się nie pokazały, lub są na tyle małe, że są wręcz niezauważalne. Wszystko to bez żadnych ograniczeń dla Twojego dotychczasowego trybu życia. Dzięki REVITUM poczujesz się lepiej, odmłodzisz ciało, wzrośnie Twoja atrakcyjność, a wiek biologiczny ulegnie cofnięciu. Nie czakaj, zapisz się już teraz! Nowe zdrowie już na Ciebie czeka!
Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *