Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
Choroba Leśniowskiego-Crohna

Choroba Leśniowskiego-Crohna – gdy grzybica atakuje jelita

 

Odczuwasz nieswoiste bóle brzucha, które potrafią wybudzić Cię nawet ze snu. Bóle te przypominają ból niczym przy kolce lub owrzodzeniu żołądka? Może to być choroba Leśniowskiego-Crohna. Należy ona do grona chorób cywilizacyjnych, której występowanie coraz to bardziej zwiększa się w europie wschodniej.

Zmiany okołoodbytnicze powinny Cię potwierdzić w tym twierdzeniu. Działaj jak najszybciej, osoby z tą dolegliwością mają nawet 6 razy większe szanse na raka jelita grubego.

Początki choroby Leśnieowskiego-Crohna

Po raz pierwszy ta dolegliwość została dokładnie opisana w 1904 roku przez Antoniego Leśniowskiego, później w 1932 Burril Crohn dostarczył dokładniejszego opisu – stąd też nazwa Choroba Leśniowskiego-Crohna. Dotknąć ona może każdego lecz według ujawnionych raportów, notuje się szczególnie wysoką liczbę przypadków między 15 a 40 rokiem życia. Dokładna przyczyna nie jest dokładnie znana, jedną z teorii jest wpływ grzybicy i jej toksyn na poszerzenie połączeń ścisłych, które znaleźć można pomiędzy enterocytami (komórki jelita cienkiego). Jelita natomiast jest to miejsce można powiedzieć naturalnego występowania grzyba CANDIDA albicans. Organizm jest ten na tyle powszechny i wytrzymały, iż znajduje się w każdym żywym organizmie. Jelita są mu najbliższe ze względu na łatwo dostępne substancje odżywcze.

Gdy grzybica zacznie się rozprzestrzeniać

Grzyby te żyją w równowadze z dobrą florą bakteryjną. Nie mają na nas złego wpływy, gdy ta homeostaza jest zachowana. Sytuacja zaczyna się drastycznie zmieniać w momencie, zaburzenia tej równowagi. Najczęściej ma na to wpływ przebyta kuracja antybiotykowa. Bowiem właśnie antybiotyki mają to do siebie, że nawet jeśli nie działają na dolegliwość, na pewno działają na florę bakteryjną jelita. Mianowicie skutecznie ją niszczy, nie wyrządzając krzywdy CANDIDZIE. Mając miejsce na rozrost namnaża się w zastraszającym tempie doprowadzając do ogniska grzybicznego zwanego DROŻDŻYCĄ. Od tego momentu zaczyna wytwarzać ponad 200 różnych enzymów i toksyn, zatruwając organizm. W pierwszej kolejności działają na jelita, a dalej rozprzestrzeniają się na całe ciało. DROŻDŻYCA jest w stanie również dostać się do krwioobiegu. Ma wtedy możliwość, przedostania się w dowolne miejsce i rozpoczęcie nowego stanu grzybicznego. Będąc we krwi cały czas wytwarza toksyny, zatruwające całe ciało. Zmienia też swój charakter zmieniając się w GRZYBICĘ OGÓLNOUSTROJOWĄ. Najgroźniejszą odmianę grzybiczną.

Czas na następny krok

Zrobiłeś pierwszy krok do tego, by pozbyć się obciążeń. Uświadomiłeś sobie problem i zacząłeś szukać. Następnym krokiem jest zapisanie się na TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU. Dlaczego akurat na niego? Bowiem jest to najszybsza i zarazem najbardziej kompleksowa metoda wykrycia przyczyn wszystkich obciążeń. Na wyniki i ich analizę nie powinieneś czekać dłużej niż 60 minut, a wszystko to podczas tej samej wizyty.

Kto mi pomoże?

Pomóc jest Ci w stanie REVITUM. Ich gabinety znajdują się w największych miastach w całej Polsce. W każdym z nich test przeprowadzają najwyższej klasy specjaliści o bogatym doświadczeniu. Każdy z nich czeka, by odpowiedzieć na wszystkie męczące Cię pytania na temat Twojego stanu zdrowia. Do poprawy jego stanu nie będzie nakładanych żadnych dodatkowych ograniczeń w trybie życia. Ewentualnie zaproponowana kuracja, będzie składać się wyłącznie z naturalnych składników, łatwa i bezpieczna, a zarazem dobrana wyłącznie pod potrzeby Twojego organizmu. Trwałe i szybkie efekty, zapewnią Ci spokój wolnych od wszelkich dolegliwości, będziesz mógł cieszyć się życiem jak nigdy dotąd. Zapisz się już teraz, nie czekaj!

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *