Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
choroby weneryczne

Choroby weneryczne – Wstydliwy problem

Jeżeli zauważyłeś w okolicach swoich narządów płciowych objawy, takie jak nieznane wysypki, dziwny zapach, owrzodzenia, zmiany koloru oraz konsystencji naturalnych wydzielin tych okolic, a przede wszystkim świąd i pieczenie – uważaj, to mogą być pierwsze oznaki choroby wenerycznej. Przeprowadź Test Obciążeń Organizmu aby wyeliminować ewentualność zarażenia swojego partnera.

choroby weneryczne Choroby weneryczne, niestety, występują w Europie coraz częściej. Co roku około 17 milionów Europejczyków słyszy diagnozę o pozytywnym rozpoznaniu choroby wenerycznej. Mimo to wiedza większości osób na temat tego problemu jest niestety bardzo mała, jeżeli nie całkowicie zerowa. A każdy stosunek wiąże się z ryzykiem zarażenia. Brak wiedzy o chorobach wenerycznych jest jednym z powodów, przez które z roku na rok rośnie liczba osób zarażonych chorobami wenerycznymi. Wśród opinii publicznej panuje wiele mitów i legend na temat tego problemu, a choroby bez kuracji nie tylko szkodzą zarażanemu ale także ewentualnym partnerom.

Czym są choroby weneryczne?

Choroby weneryczne są dolegliwościami, które przenoszą się drogą płciową, podczas stosunków seksualnych z zarażoną osobą. Obecnie znamy około 20 różnych i oczywiście najbardziej znaną chorobą jest AIDS – choroba weneryczna, która najczęściej doprowadza do śmierci. Warto jednak zaznaczyć, że znaczna większość chorób wenerycznych nie jest śmiertelna, jeżeli tylko będą odpowiednio wcześnie zdiagnozowane. Choroby weneryczne można zdiagnozować za pomocą bezbolesnego i bezinwazyjnego Testu Obciążeń Organizmu.

Choroby weneryczne rozprzestrzeniają się przede wszystkich poprzez kontakt seksualny, jednak nie jest to jedyna droga zakażenia. Zarazić można się również poprzez kontakt z krwią chorego, oraz przez jakikolwiek stosunek seksualny. Jednak wbrew ogólnej opinii przebywanie z osobą zarażoną, używanie tych samych naczyń co ona, wspólne mieszkanie z taką osobą nie prowadzi do zakażenia, tak samo jak ukąszenia owadów.

Czy jestem zarażony? Choroby weneryczne objawy

Choroby weneryczne są nie tylko groźne dla nas. Pozostawione samym sobie, bez żadnej kuracji zarażają także naszym partnerom, gdyż każdy stosunek ma duże prawdopodobieństwo zarażenia drugiej osoby. Oto kilka najczęstszych chorób jakimi można się zarazić:

Rzeżączka

Rzeżączka wśród mężczyzn powoduje wyciek ropnego płynu z cewki moczowej, ciągłe uczucie pieczenia jak również ból podczas oddawania moczu. U kobiet natomiast powoduje upławy, a także zmianę przebiegu cyklu miesiączkowego. Rzeżączka pozostawiona bez kuracji rozwija się, może zaatakować cały układ moczowy, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do niepłodności.

Rzęsistkowica

Jest to choroba pasożytnicza dróg moczowych, którą wywołuje rzęsistek pochwowy. Mimo swej nazwy, pasożyt atakuje także mężczyzn. Rzęsistkowica potrafi występować bezobjawowo, jeżeli jednak przejawia jakieś symptomy, są to zazwyczaj bóle w cewce moczowej i jej pieczenie oraz silne parcie na pęcherz. Kobiety mogą zauważyć zielonkawe, brzydko pachnące upławy.

Wrzód weneryczny

Zazwyczaj pokazuje się na narządach płciowych między trzecim a siódmym dniem o zarażenia. Na początku wygląda niewinnie, jak zwykła krosta, jednak z czasem zaczyna rosnąć, a dodatkowo robić się coraz bardziej bolesny. Cały wrzód jest miękki a wokół niego pojawia się zaczerwienienie. Pozostawiony bez kuracji może zaatakować pachwinowe węzły chłonne.

Wirus HIV

Wirus HIV rozwija się bezobjawowo nawet przez kilkanaście lat i przez tak długi okres możemy być nieświadomymi nosicielami choroby, zarażając nią innych. Zakażenie HIV jest tym bardziej groźne, że zazwyczaj jest niestety nie zauważalne, przejawia się objawami podobnymi do grypy czy zwykłego przeziębienia. O zarażeniu zazwyczaj dowiadujemy się zbyt późno, gdy wirus przekształcił się już w AIDS. Dlatego dobrze od czasu do czasu wykonać Test Obciążeń Organizmu, by wyeliminować możliwość wirusa w naszym organizmie.

Test Obciążeń Organizmu wykryje choroby weneryczne

Czy choroba weneryczna powodowana jest przez pasożyta czy też w inny sposób, Test Obciążeń Organizmu jest w stanie je wykryć. Test Obciążeń Organizmu wykonywany jest przez specjalistę i trwa ok. 45 minut. Test wykrywa wszelkie obciążenia organizmu, którymi mogą być grzyby, toksyny czy też pasożyty ale także wiele innych. Prawidłowa kuracja chorób polega właśnie na eliminacji obciążeń z organizmu, czyli przyczyn wszystkich dolegliwości. Po wykonaniu testu, specjalista dokładnie objaśni ci jego wyniki i zaleci indywidualną kurację, a także odpowie na wszelkie pytania.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *