Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
ból głowy grzybica

Częste bóle głowy – objawem grzybicy

Miewasz częste bóle głowy? Przychodzą nagle, i równie nagle znikają, lub zostają na dłużej? Wykluczyłeś już migrenę, a głowa wciąż boli bez przyczyny? To może być grzybica. Ból głowy może być jedynym objawem świadczącym o niej. Nie pozwól jej na dalszy rozrost, podejmij działanie już teraz.

Nie zobaczysz jej, gdy nie będzie jeszcze za późno. Nawet gdy namnoży się do wielkości problemu, nawet wtedy może być dla Ciebie ‘niewidzialna’. Grzyb Candida Albicans odpowiedzialny za grzybicę żyje z nami na co dzień na przykład w jelitach. Gdy dobre bakterie wspomagające nasz układ trawienny są w dobrym stanie, żyją w homeostazie z drożdżakiem.częste bóle głowy Gdy ta równowaga zostaje zaburzona, sytuacja się pogarsza. Dzieje się to wraz z przejściem kuracji antybiotykowych, które niszczą dobrą florę bakteryjną. Niczym nie zagrożony grzyb namnaża się tworząc stan zwany drożdżycą. Następnym etapem jest przeniknięcie do układu krwionośnego. Daje to grzybicy nieograniczone możliwości transportu, namnażania i tworzenia nowych ognisk zapalnych.

Grzybica, wrogiem nr 1

Ból jest zjawiskiem nieprzyjemnym, lecz nie nie można zapominać o jego dobrych stronach. Poprzez ból nasz organizm informuje nas o problemie, z którym nie jest w stanie sobie poradzić. Wymagana jest interwencja. Nigdy nie będziesz czuł bólu bez powodu, chodź niektóre mogą być dla Ciebie błahe. Nie staraj się zlikwidować objawu, kolejnym proszkiem od bólu głowy. Rozwiązanie takie, rozwiąże je tylko na krótki czas. Chcąc zlikwidować przyczynę, musisz najpierw ją poznać. Grzybica jest w większości przypadków ciężka do rozpoznania, z pomocą przychodzi Test Obciążeń Organizmu, kompleksowo potrafi rozpoznać wszystkie obciążenia.

Grzybica problemem nas wszystkich

Grzybica jest cichym problemem wszystkich ludzi. Dlaczego cichym, bowiem z powodu problematycznej wykrywalności, diagnozuje się inne schorzenia. Co gorsza likwidowane mogą być tylko objawy. Działając na nie, nie robisz krzywdy prawdziwej dolegliwości. Grzybica dalej się rozrasta coraz bardziej zatruwając organizm. Zlikwidujesz ból głowy, tylko po to, by wrócił większy lub w towarzystwie innych objawów.

Gdy grzybica atakuje, broń się!

Pierwszym etapem do pokonanie grzybicy, i pozbycia się wszystkich objawów raz na zawsze, jest rozpoznanie. Działać skutecznie można tylko przez świadome i precyzyjne działanie. Gdy spektrum Twojego ataku będzie szerokie, wygrana okraszona będzie zniszczeniami w zdrowych tkankach. Zaleca się wykonanie Testu Obciążeń Organizmu, jako jedyny w ciągu 60 minutowej wizyty jest w stanie wykryć wszystkie możliwe obciążenia. Jest w stanie wykryć nawet te, których objawy się nie nasiliły – nie byliśmy świadomi ich posiadania.

Szukam pomocy!

Pomoc znajdziesz w każdym gabinecie Revitum. Rozlokowane są w dużych miastach na terenie całej Polski. W każdej placówce znajdziesz wykwalifikowanego specjalistę, który odpowie na każde Twoje pytanie. Zdrowie jest najważniejsze, nie powierzaj go w byle jakie ręce. Zaufaj najlepszym! Przeprowadzony Test Obciążeń Organizmu pozwoli Ci poznać przyczyny wszystkich Twoich dolegliwości. Wyniki jak i ich analizę otrzymasz podczas tej samej wizyty. Będzie to podstawa do zaproponowania indywidualnej kuracji, która w precyzyjny sposób zlikwiduje wszystko to co przeszkadza Ci cieszyć się pełnią życia. Zapisz się już teraz, nie trać czasu!

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *