Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
grzybica pachwin

Grzybica Pachwin? STOP!

Grzybica Pachwin jest traktowana jako temat tabu. Wstydzimy się chodzić na testy i konsultacje. Trzeba przerwać tę zmowę milczenia. Test Obciążeń Organizmu przekona Cię, że nie musisz się wstydzić! Przeczytaj o grzybicy pachwin.

Grzybica pachwin to wstydliwa dolegliwośćGrzybica pachwin to dolegliwość występująca zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.  Duże prawdopodobieństwo zakażeniem występuje wtedy, gdy osoba już wcześniej cierpiała na grzybicę np. stóp lub paznokci. Grzybica pachwin rozpowszechnia się poprzez kontakt bezpośredni z zainfekowanymi przedmiotami (mp. ręczniki, buty) lub przez kontakt z chorymi osobami.

Wstydliwe objawy Grzybicy Pachwin

Specjalista Centrum Revitum Weronika Łapińska, spośród najbardziej charakterystycznych objawów grzybicy pachwin wymienia rozległe ogniska rumieniowo-zapalne, szerzące się obwodowo, z wyraźnie zaznaczonym nasileniem wykwitów na obwodzie w postaci grudek, pęcherzyków i krost.

– Wykwity są nierówno odgraniczone, zazwyczaj obustronne i symetryczne. Zajęta skóra zmienia się rumieniowo, łuszczy się, przybiera kolor od czerwonego do brązowego.  Niekiedy w zmianie występuje centralne przejaśnienie z pęcherzykowo-grudkową granicą – tłumaczy Weronika Łapińska.

Zmiany dotyczą głównie pachwin i przylegających powierzchni ud. Mogą jednak szczerzyć się na skórę podbrzusza i okolicę krzyżowo – lędźwiową

Grzybica pachwin może przybierać różne postaci i przeobrażać się w inne dolegliwości. Możemy wyróżnić m. in.

  • wyprzenie bakteryjne – w którym zwykle największe nasilenie zmian znajduje się w głębi fałdu skórnego. Nasilony jest stan zapalny;
  • wyprzenie drożdżakowe – stan zapalny i zmiany wysiękowe w głębi fałdu nasilają się;
  • łupież rumieniowy – w tym przypadku nie występują wykwity grudkowo-pęcherzykowe na obwodzie. Stan zapalny jest mniejszy;
  • łuszczyca – brak pęcherzyków na obwodzie zmian, obecne są natomiast typowe tarczki w innej lokalizacji.

Więcej na ten temat możesz przeczytać pod adresem: https://www.revitum.pl/grzybica-pachwin/

Wykrywanie grzybów w organizmie

Grzybica pachwin to konsekwencja grzybicy ogólnoustrojowej. Można ją zidentyfikować  za pomocą Testu Obciążeń Organizmu.
Należy pamiętać o tym, że grzybica pachwin, podobnie jak grzybica stóp czy też paznokci wymaga odpowiedniego rozpoznania i podjęcia natychmiastowej kuracji.  I co najważniejsze – nie można jej lekceważyć!

Grzybica pachwin tematem tabu? – Nie zgódź się na to!

Grzybica pachwin jest tematem tabu. Większość z osób dotkniętych tym schorzeniem nie zdaje sobie sprawy z tego, że wystarczy wykonać jeden Test Obciążeń, aby dowiedzieć się czy jesteśmy w grupie ryzyka  (np. czy zmiany chorobotwórcze zaczęły się już rozwijać, mamy także inne obciążenia organizmu, takie jak pasożyty, metale ciężkie) w jakiej kondycji jest nasz organizm, jakie obciążenia organizmu wpływają negatywnie na nasze samopoczucie.
Nawet osoby, które myślą, że są zdrowe, powinny zrobić taki Test w celu sprawdzenia ilości toksyn w organizmie czy też poziomu grzybów i drożdży, które się ukrywają w narządach wewnętrznych i tylko czekają by zaatakować organizm.
Wykonanie Testu Obciążeń trwa tylko 45 minut. Specjalista prowadzący Test  dobierze kurację, która raz na zawsze usunie grzybicę.

Nie trać czasu i zrób Test Obciążeń Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi historiami związanymi z grzybicą pachwin.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *