Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
grzybica penisa leczenie

Wstydliwy problem. Dowiedz się jak go zwalczyć.

Czujesz swędzenie i pieczenie w kroczu? Ból w trakcie oddawania moczu? Jeżeli do tego wszystkiego na penisie pojawiły się czerwone i swędzące plamki prawdopodobnie tak jak wielu innych mężczyzn dotknął Cię problem grzybicy penisa!

Grzybica PenisaU mężczyzn grzybica intymnych okolic dotyczy żołędzi, napletka, cewki moczowej, a czasem okolic odbytu. Zaczerwienione, opuchnięte bywają napletek oraz żołądź. Zarażenie grzybicą może być bardzo uciążliwe, jednak panowie traktują grzybicę jako wstydliwą dolegliwość. Niepotrzebnie! Rozwiązaniem w takich przypadkach jest Test Obciążeń Organizmu.

Grzybica penisa – przyczyny

Za grzybicę penisa odpowiedzialne są drożdże Candida albicans. Mężczyźni, ze względu na swoją budową anatomiczną są znacznie mniej podatni na drożdżycę – jednak jeśli ich partnerka cierpi na grzybicę pochwy do zarażenia dochodzi prawie zawsze podczas stosunku. W trakcie stosunku drożdże mogą się przedostać na skórę prącia lub do cewki moczowej mężczyzny, a stamtąd przenoszą się do gruczołu krokowego.

Chcesz wiedzieć więcej – wejdź na stronę https://www.revitum.pl/grzybica-penisa/

Grzybica penisa – objawy

Grzybica prącia w większości przypadków nie daje żadnych objawów! W innych sytuacjach mężczyzna może czuć:

  • dyskomfort spowodowany swędzeniem penisa
  • dyskomfort spowodowany pieczeniem penisa

Drożdżyca może powodować:

  • suchość i pękanie skóry na penisie

Ważne jest aby dodatkowo nie drapać ani nie podrażniać zainfekowanego miejsca. Brak jakiejkolwiek kuracji przeciwgrzybicznej może doprowadzić do białej, grudkowatej wydzieliny z prącia.

Istotna w przypadku grzybicy penisa (lub pochwy u kobiet) jest świadomość, że nie odpowiadamy tylko za siebie ale także za partnera i jego zdrowie. Jeśli mężczyzna nie podda się kuracji, to podczas stosunku kobieta, która przeszła już kurację, może się wtórnie zarazić!

Nieleczona grzybica penisa może mieć groźne konsekwencje i prowadzić np. do

  • przerostu gruczołu krokowego
  • niepłodności (choroba zmniejsza żywotność plemników)

Dlatego też, bez względu na to, czy u mężczyzny pojawiły się objawy, czy też drożdżyca przebiega bezobjawowo, należy przeprowadzić Test Obciążeń Organizmu.

Test Obciążeń Organizmu rozpozna i pokona grzybicę

Przeprowadzając Test Obciążeń Organizmu specjalista będzie w stanie określić czy jest to grzybica penisa. Będzie mógł dobrać kurację, która skutecznie wyeliminuje drożdże Candida albicans z organizmu. Co więcej kuracja nie wniesie żadnych nieprzyjemnych zmian w dotychczasowym życiu!

W przypadku grzybicy penisa bardzo ważne jest, aby przejść  Test razem ze swoją partnerką – Test wykaże czy i ona powinna zacząć kurację. Dla większości mężczyzn grzybica penisa to wstydliwa dolegliwość – niepotrzebnie! Cierpią na nią tysiące mężczyzn, jednak świadomość tego, że istnieją metody na pozbycie się tej dolegliwość  raz na zawsze powinna uspokoić każdego.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *