Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
grzybica pochwy

Grzybica pochwy – nie lekceważ jej!

Czy wiesz, że grzybica to nie tylko zaczerwienienie i swędzenie skóry? Czy wiesz, że nieleczona grzybica pochwy prowadzi do nieodwracalnych zmian – nawet do dysplastyki szyjki macicy?

Grzybica pochwy to wstydliwa kobieca dolegliwość75 proc. kobiet w ciągu swojego życia przynajmniej raz doświadcza czym jest zapalenie pochwy natomiast połowa z nich cierpi na grzybicę pochwy.  Według danych Światowej Organizacji Zdrowia rocznie na świecie stwierdza się ponad 150 milionów przypadków grzybicy pochwy!

Niemal zawsze grzybicze zapalenie pochwy jest wywołane drożdżakiem Candida. Kandydoza jest przenoszona droga płciową ale istnieją również określone czynniki zwiększające ryzyko jej wystąpienia, takie jak ciąża, czy osłabienie odporności organizmu.

Jakie są objawy grzybicy pochwy?

Najpopularniejszymi objawami grzybicy pochwy są:

  • upławy, wydzielina z pochwy
  • pieczenie pochwy
  • swędzenie pochwy
  • zaczerwienienie sromu
  • częste oddawanie moczu
  • dyskomfort podczas stosunku płciowego

Zaskakujące jest jednak to, że niekiedy grzybica pochwy jest zupełnie…bezobjawowa! Co nie oznacza, że wewnątrz organizmu nie dochodzi do poważnych zmian w prawidłowym funkcjonowaniu narządów. Poczytaj również na stronie https://www.revitum.pl/grzybica-pochwy/

Czy jesteś narażona na grzybicę pochwy?

Jesteś kobietą w przedziale wiekowym 15 – 65 lat? A może starasz się o dziecko?

Koniecznie sprawdź czy nie jesteś zakażona grzybicą. Najdokładniejszą metodą na wykrycie grzybów w organizmie jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmu.

Grzybica pochwy – to mnie nie dotyczy!

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że grzyby nas otaczają. Nawet czując się “zdrowym” nasz organizm walczy wewnątrz z toksynami, grzybami i innymi obciążeniami, które czasami nie ujawniają się przez lata aby potem zaatakować ze zdwojoną siłą.

Czy wiesz, że oprócz zarażenia grzybicą od innych osób można ją nabyć w powiązaniu z innymi chorobami? Najbardziej narażone są osoby, które były długo leczone, przyjmowały antybiotyki, chorują na cukrzycę, niedoczynność tarczycy, czy też są nosicielami wirusa HIV.

Grzybicy nie można zaniedbać! Trzeba się z nią rozprawić!

Często kobiety, które cierpią na grzybicę pochwy nie zdają sobie sprawy, że w łatwy sposób można się jej pozbyć raz na zawsze! Ważna jest odpowiednia diagnostyka, a także świadomość, że dzięki indywidualnej kuracji można usunąć przyczyny grzybicy, czyli tym samym zapomnieć o jej skutkach i powikłaniach.

Aby skutecznie dbać o swój organizm, bez konieczności zmiany diety czy też trybu życia, warto wykonać Test Obciążeń Organizmu. Test trwa niecałą godzinę i wykaże Ci w jakiej kondycji jest Twój organizm.

Po tak krótkim czasie specjalista udzieli Ci odpowiedzi na takie pytania jak:

  • czy jesteś w grupie ryzyka zachorowania na grzybicę
  • czy w twoim organizmie są obciążenia organizmu wpływające na Twoje złe samopoczucie i stan zdrowia
  • powie Ci co robić aby cieszyć się zdrowiem przez długie lata

Jeśli Twoja choroba jest już bardzo rozwinięta, specjalista na podstawie wyniku Testu Obciążeń będzie w stanie doradzić Ci odpowiednią, indywidualnie dobraną kurację.

Grzybica pochwa dotyczy tysięcy kobiet. Nie musisz się jej wstydzić! Zrób Test Obciążeń Organizmu.

Nie trać czasu i zrób Test Obciążeń Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.

W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Terapii oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *