Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
klimakterium a grzybica

Klimakterium – krok przed menopauzą

Mając 45 lat lub więcej, należysz do grupy kobiet zagrożonych rozpoczęciem procesów prowadzących do menopauzy. Uderzenia gorąca, nagłe wahania nastrojów związanych z burzą hormonalną. W późniejszym okresie może doprowadzić nawet do osteoporozy i atrofii pochwowej. Nie da się zapobiec tym naturalnym procesom i każdy, który tak twierdzi kłamie. Można natomiast opóźnić ich nadejście, a potem złagodzić objawy.

Czym jest menopauza?

Według statystyk,  kobiety z krajów rozwiniętych rozpoczynają menopauzę w wieku 51 lat. Trzeba jednak pamiętać, iż menopauza nie wiąże się z jednym konkretnym dniem, jest to szereg procesów, które rozpoczynają się umownie w czasie 12 miesięcy od ostatniej miesiączki. Proces ten rozpoczyna się zwykle między 45, a 55 rokiem życia kobiety. Wczesna menopauza rozpoczyna się w latach 40 – 45, a późna 55 – 60. Przekwitanie jest naturalnym procesem związanym z atrezją komórek jajowych w jajnikach, co powoduje burzę hormonalną – wzrost jednego hormonu na rzecz drugiego. Spadek estrogenu w tym wypadku odpowiedzialny jest za uderzenia gorąca, bezsenność i huśtawki nastrojów. Ilość objawów może być znacznie większa, tak samo nasilenie – wszystko zależy od stanu organizmu kobiety. Jednym z obciążeń, które może przyczynić się do menopauzy, jak i zwiększenia intensywności jej objawów jest grzybica organizmu.

Co przyspiesza nadejście menopauzy?

Grzybica powodowa przez drożdżaki CANDIDA albicans, jest bardzo odpornym organizmem, który żyje w każdym żywym ciele. U ludzi znajduje się najczęściej w jelitach, gdzie ma bezpośredni dostęp do substancji odżywczych. W normalnych warunkach, nie stanowi dla nas zagrożenia, nie trzeba się nią przejmować. Żyje w równowadze z dobrymi organizmami jelit. Sytuacja zmienia się wraz z zaburzeniem tej równowagi. Najczęściej przyczynia się do tego przebyta kuracja antybiotykowa. Antybiotyki bowiem mają to do siebie, że nie zawsze działają tak jak chcemy, ale za każdym razem zabijają dobrą florę bakteryjną znajdującą się w jelitach – nie robiąc krzywdy grzybom. Daje to możliwość CANDIDZIE na rozrost. Gdy to osiągnie, stan ten nazywamy DROŻDŻYCĄ. W jelitach DROŻDŻYCA w bardzo łatwy sposób może przedostać się do układu krwionośnego przemieniając się w nagroźniejszą odmianę, a mianowicie GRZYBICĘ OGÓLNOUSTROJOWĄ. Grzyby wytwarzają ponad 200 różnych enzymów zatruwających organizm, pogarszając jego stan biologiczny i narażając na ataki innych obciążeń. Wszystko to ma wpływ na czas pojawienia się klimakterium.

Obciążeń jest więcej

Nie tylko GRZYBICA będzie za to odpowiedzialna. Przyczyn wczesnego pojawienia się klimakterium może być wiele. Grzybica jednakże jest najczęściej spotykana, jak również jej wykrycie sprawia najwięcej problemu. Pomocne będzie udanie się na TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU, test ten potrafi wykryć przyczyny wszystkich obciążeń. Jest kompleksowy, szybki, a co najważniejsze jest bezbolesny i bezinwazyjny.

Gdzie udzielą mi pomocy?

W największych miastach całej Polskich znajdziesz gabinety REVITUM. Przeprowadzający w nich specjaliści TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU, czekają by odpowiedzieć Tobie na każde męczące pytanie. Test będzie trwał nie dłużej niż 60 minut, a po jego zakończeniu otrzymasz wyniki i analizę przeprowadzoną przez Specjalistę. Bez zbędnego czekania, szybko i rzetelnie. Z pomocą REVITUM i Testu Obciążeń Organizmu jesteś w stanie wykryć przyczyny wszystkich możliwych obciążeń. Odciążony organizm ze zdrowym układem odpornościowym jest w stanie dbać o siebie i bronić przed atakiem każdej dolegliwości. Dajemy w Twoje ręce możliwość życia bez chorób i obciążeń, zapisz się już teraz i ciesz się długim i zdrowym życiem! Umów się na wizytę dzwoniąc pod nr telefonu 222 502 888 lub pobierz kupon z prawej strony.





Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *