Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
ciągły apetyt na słodycze

Masz ciągły apetyt na słodycze? Dowiedz się dlaczego tak jest!

Idziesz obok cukierni i ciągle masz ochotę na coś słodkiego? Słodzisz herbatę kilkoma łyżeczkami cukru? Nie możesz oprzeć się pokusie zjedzeniu całej tabliczki czekolady? Z całą pewnością Twój organizm potrzebuje pomocy. Dlaczego? Przeczytaj więcej i dowiedz się dlaczego łaknienie cukru jest tak dla ciebie groźne i wcale nie świadczy o łakomstwie.

Ciągły apetyt na słodyczeCzy możesz sobie wyobrazić, że Twoja ochota na słodycze to tak naprawdę… żądanie grzyba, który zamieszkał w twoim organizmie? Czy możesz sobie wyobrazić, że ten sam grzyb, jeśli nie będzie odpowiednio wcześnie zlokalizowany w konsekwencji doprowadzi do grzybicy ogólnoustrojowej? Nie pozwól na to. Zrób Test Obciążeń Organizmu i usuń wszystkie obciążenia z twojego organizmu. Pomóż sobie wyzbyć się chorób i dolegliwości, które ukrywają się wewnątrz ciebie. Co najważniejsze zrób to szybko ale zarazem skutecznie. Usuń przczyny swoich dolegliwości.

Grzybica? Niemożliwe?

Grzyby lubią ciepłe, wilgotne i…słodkie otoczenie. Rozwijają się powodując problemy skórne, depresje, ciągłe zmęczenie, problemy żołądkowe. Mowa oczywiście o drożdżakach z rodzaju Candida.
Grzyby i drożdżaki rozwijają się głównie w miejscach, które zapewniają idealne warunki rozwoju np. pomiędzy palcami stóp, w pachwinach, fałdach skóry. To właśnie w tych miejscach skóra łatwo się poci, jest ciepło i wilgotno.

Skąd poznać, że mam grzybicę?

Poza idealną „lokalizacją” Candida do rozwoju wymaga jeszcze pożywienia. Dla grzyba takim idealnym pożywieniem są węglowodany. Grzyby uwielbiają wszelkiego rodzaju słodycze, cukier i wszystko co jest chociaż odrobinę słodkie. Dlatego też łaknienie na słodycze może świadczyć o bytowaniu w przewodzie pokarmowym grzybów, które w takich idealnych warunkach rosną w siłę.
Grzybica może powodować różne objawy, które bardzo rzadko są z nią kojarzone. Należą do nich m.in zmęczenie, bóle głowy i brzucha, bóle mięśni. U kobiet dodatkowo grzybica objawia się upławami lub problemami z miesiączkowaniem. Natomiast u mężczyzn zapaleniem prostaty lub świądem w okolicy genitaliów. Na szczęście grzybicę można szybko zlokalizować za pomocą Testu Obciążeń Organizmu.

Test Obciążeń usunie grzybicę

Test Obciążeń jest szybkim, bezinwazyjnym i co najważniejsze bezbolesnym testem, który już kilkanaście minut da Ci odpowiedź, czy w twoim organizmie rozwija się grzybica.
Co więcej Test Obciążeń wskaże wszystkie obciążenia organizmu (na przykład grzyby, pasożyty, metale ciężkie), które wpływają na nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Po przeprowadzeniu testu Specjalista jest już w stanie dobrać kurację, która ma na celu wspomaganie regeneracji organizmu. Bez porzucania dotychczasowych nawyków i przyzwyczajeń pomoże Ci wrócić do pełni zdrowia.
Specjalista pomoże również zrozumieć rolę, jaką odgrywają obciążenia w naszym organizmie każdego dnia. Nie każdy bowiem wie, że to właśnie obciążenie są odpowiedzialne za stan naszego zdrowia i samopoczucie.
Dzięki Testowi Obciążeń i kuracjom uda Ci się zwalczyć grzybicę.

Zdrowie na lata

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”. W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Terapii oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!
Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *