Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
leczenie hemoroidów

Ta krępująca przypadłość dotyka co drugiego Polaka! Wiele osób wstydzi się jednak rozmawiać o żylakach odbytu ze specjalistą. Jakie są metody leczenia hemoroidów? Dowiedz się więcej!

hemoroidy leczenieDomowe sposoby walki z krępującym problemem
Wiele osób odczuwających pieczenie i obserwujących krwawienie w trakcie wypróżniania podejmuje różne działania zmierzające do pozbycia się problemu hemoroidów. Istnieje wiele “ludowych” metod radzenia sobie z tym problemem zdrowotnym. Przede wszystkim warto zadbać o swoją dietę i wzbogacić je o produkty bogate w błonnik. Zwiększenie jego ilości w diecie skutkują rozluźnieniem stolca i ułatwiają wypróżnienia. Źródłem błonnika są jabłka, daktyle, płatki owsiane.

W zwalczaniu hemoroidów niezbędna jest również częsta aktywność fizyczna. Wykonywanie ćwiczeń fizycznych umożliwia przyspieszenie pracy jelit, wzmaga perystaltykę i zapobiega zaparciom.

Istotne jest również wyregulowanie trybu wypróżnień. Nieregularne stolce, wymuszanie wizyt w toalecie to bardzo częsty problem ze skłonnościami do żylaków odbytu. Istotne jest wyrobienie własnego, indywidualnego trybu wypróżnień, unikanie wymuszania stolca to bardzo istotne elementy walki z hemoroidami.

Gdy naturalne metody nie pomagają
Niestety, zdarza się, że stopień zaawansowania zmian żylnych jest tak duży, że niezbędna jest za awansowana interwencja lekarska. Istnieje wiele metod zwalczających hemoroidy. Oto niektóre z nich:

  • gumkowanie

Jest to jedna z najczęstszych metod walki z żylakami odbytu. To prosta i skuteczna metoda leczenia hemoroidów (szacuje się, że przynosi ulgę w 70 – 80 proc. przypadków. W trakcie zabiegu chirurg wprowadza do odbytu opaskę elastyczną, która umożliwia kurczenie się hemoroidu. Całkowie pozbycie się dolegliwości wymaga w tym przypadku wykonania serii 2 – 3 zabiegów.

  • wycięcie hemoroidów

Jest niezbędne w przypadku, gdy hemoroidy są duże i nie poddają się tradycyjnemu leczeniu. Zabieg polega na usunięciu naczyń krwionośnych hemoroidu i jest skuteczny w 95 proc. przypadków.

Pani Jolanta z Bytomia po wielu trudach znalazła skuteczny sposób na leczenie hemoroidów

Ja z moją przypadłością walczę od dobrych paru lat… Zaczęło się od drobnych krwawień, potem pojawiły się bóle, pieczenie… Było coraz gorzej, mimo odwiedzania wielu lekarzy, kolejnych leków. Doszło do tego, że nie mogłam siedzieć, jeździć na rowerze… Koszmar! Ból był nie do zniesienia! Rozmawiałam na ten temat z koleżanką i ona mi powiedziała, że też miała kiedyś hemoroidy, ale się ich pozbyła. Poleciła mi wykonanie testu, który pozwala określić przyczyny choroby. Stwierdziłam, że spróbuję i się nie zawiodłam. Dzięki testowi dowiedziałam się, dlaczego choruję i że jestem bardzo obciążona toksynami i innymi szkodliwymi substancjami. Dostałam specjalną kurację wzmacniającą, która sprawiła, że dzisiaj hemoroidy właściwie mi nie dokuczają, a już groziła mi operacja!

Specjalistka Revitum o tym, jak ważne jest właściwie dobrane leczenie hemoroidów

Hemoroidy mogą być ważnym sygnałem ze strony organizmu, że zachodzą w nim niekorzystne procesy. Żylaki odbytu to bardzo częsta przypadłość, która jednak bywa lekceważona, wiele osób boi się udać do specjalisty po pomoc. Całkowite pozbycie się problemu nie jest jednak możliwe bez skutecznej diagnostyki. Z pomocą w walce z hemoroidami przychodzi Test Obciążeń Organizmu, który umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami- mówi Weronika Łapińska.

Test Obciążeń to skuteczne narzędzie diagnostyczne, które umożliwia poznanie stanu organizmu oraz stopnia obciążenia organizmu substancjami, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, takimi jak toksyny, pasożyty i metale ciężkie. W Revitum Test jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny, a jego wykonanie nie łączy się z żadnymi negatywnymi odczuciami, ponieważ jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Nie czekaj i zadbaj o swoje zdrowie! Wykonaj Test!

Post Author: Magda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *