Obciążenia Organizmu – Przyczyny Grzybicy

Dowiedz się jakie są przyczyny grzybicy

Chcesz raz na zawsze pozbyć się grzybicy? Dowiedz się jakie są przyczyny powstawania grzybicy. Przeczytaj w jaki sposób możesz dokonać diagnostyki organizmu za pomocą Testu Obciążeń – i co zrobić żeby raz na zawsze zapomnieć o chorobie!

Za grzybicę, a także za inne dolegliwości, które pozornie są ze sobą nie związane – odpowiedzialne są Obciążenia Organizmu. To właśnie Obciążenia Organizmu, takie jak grzyby, toksyny, metale ciężkie wyniszczają Twój organizm a Ty czujesz zmęczenie, rozdrażnienie, nie możesz spać.
I pomimo, że na pierwszy rzut oka myślisz, że takie objawy to “nic poważnego”, Twój Organizm właśnie walczy z grzybicą i innymi obciążeniami.

Skąd bierze się grzybica?

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Grzyby Candida Albicans odpowiedzilne są za prawie 90 proc. przyczyn wszystkich chorób!
Grzybica jest konsekwencją rozwoju w organizmie obciążeń jakim jest ponadnaturalny rozrost grzybów Candida,

Grzyb ten rozrasta się w naszym organizmie niszcząc po kolei układy i narządy. Co więcej w trakcie rozmnażania grzyby candida wytwarzają 79 szkodliwych dla organizmu toksyn, m.in neurotoksyny – które podtruwają nasze ciało, powodują depresje, agresję, zmiany nastroju, ogarniający smutek.

Grzyb ma możliwość adaptacji do zmieniających się warunków oraz zmiany swej formy z bakteryjnej w grzybiczą i odwrotnie. Po zmianie w grzyba candida zaczyna zapuszczać korzenie w tym przypadku w jelita swego żywiciela, perforując jego ściankę. Doprowadza to do sytuacji, którą można by nazwać „przeciekającym jelitem”. Z niesłychaną prędkością grzybica zaczyna rozprzestrzeniać się wraz z krwią po całym organizmie. Gdy grzyby dostają się do krwiobiegu, powodują grzybicę ogólnoustrojową – czyli zarażenie grzybem całego człowieka.

Diagnostyka organizmu sposobem na powrót do zdrowia

Cały organizm musi wtedy stanąć do walki z grzybicą. Bronić się przed zatruciem. Skutkiem ubocznym tej walki jest stan przewlekłego zmęczenia. Jesteśmy senni, bez energii, chce nam się spać a w ciągu dnia ratujemy się sporą dawką kawy. W nocy mamy problemy ze snem, a rano wstajemy niewyspani. I tak koło się zamyka. Jesteśmy ciągle zmęczeni i rozdrażnieni.

Jeśli w trakcie czytania tego tekstu, chociaż raz przeszło Ci przez myśl, że ten tekst  mówił  o Twoich dolegliwościach, o Twoim ciągłym zmęczeniu, częstych przeziębieniach, zapaleniu zatok – to znak, że być może właśnie w Twoim organizmie toczy się walka z grzybicą.

Na szczęście wczesne zdiagnozowanie grzybicy jest gwarancją szybkiego powrotu do pełni zdrowia.  Dlatego tak ważne jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmy.

Test Obciążeń Organizmu – broń w walce z grzybicą

Test wykryje obciążenia organizmu, które wpływają na jego złą kondycję.  W Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum test przeprowadzają doświadczeni specjaliści biomedycyny i diagności laboratoryjni.

Zespół Revitum pracuje nad Twoim powrotem do zdrowia. Gwarantujemy sprawdzoną diagnostykę i szybką kurację. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie powodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu.

Jeśli cenisz sobie zdrowie, którym chcesz cieszyć się długie lata – zrób Test Obciążeń i zapomnij o grzybicy.