Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
Problemy z koncentracją grzybica

Problemy z koncentracją – to nie tylko stres i zmęczenie

Nie potrafisz się skupić, gdy zaczynasz myśleć nad konkretną rzeczą, nie wiadomo kiedy przechodzisz na inne tematy. Kiedy pracujesz, wszystko zajmuje Ci dwa razy więcej czasu, wszystko potrafi Cię rozproszyć. Jesteś ofiarą GRZYBICY! Jeśli nie zaczniesz działać już teraz, wkrótce mogą ujawnić się poważniejsze objawy tego obciążenia.

Grzybica wywoływana jest głównie przez drożdżaka CANDIDA albicans. Jest bardzo odpornym organizmem, który żyje w prawie wszędzie, żyje nawet w każdym z nas. Zlokalizować można go w jelitach, wraz z dobrymi organizmami wspomagającymi nasz układ trawienny. Dopóki zachowana jest równowaga między tymi organizmami, wtedy nic złego się nam nie dzieje.

Za wszystkim stoi GRZYBICA

Problem zaczyna się w momencie kiedy na przykład przechodzisz kurację antybiotykową. Antybiotyki mają to do siebie, że nie często, pierwszy podany nie jest tym, który działa na niepożądane organizmy. Co więcej, za każdym razem antybiotyk, niszczy dobrą florę bakteryjną. Niczym nie hamowana CANDIDA zaczyna się nadprogramowo namnażać, pojawiają się ogniska grzybiczne. Tak powstała DROŻDŻYCA jest w stanie przedostać się do krwioobiegu, dając jej możliwość dotarcia w każdy rejon organizmu. Przypuszcza się negatywny wpływ rodników grzybicy na wpływ komórek nerwowych, na problemy z koncentracją.

Jak zakazić się grzybicą?

Do zarażenia grzybicą może też dojść poprzez bezpośredni lub pośredni kontakt. Trzeba jednak pamiętać, iż żaden kontakt nie daję 100% pewności zarażenia i przemienienia się w GRZYBICĘ OGÓLNOUSTROJOWĄ, zwiększa drastycznie szanse. Kontakt bezpośredni następuje poprzez kontakt z zakażonym miejscem drugiej osoby, ta forma grzybicy to GRZYBICA SKÓRNA. Kontakt pośredni jest wtedy natomiast, gdy używamy lub tylko dotykamy przedmiotu użytkowanego przez osobę z grzybicą. Sytuacja jest o tyle niebezpieczna, iż nigdy nie wiemy, który to jest przedmiot. Możemy mieć z nimi kontakt u fryzjera, w barze czy po prostu w komunikacji miejskiej.

To nie Twoja wina

To nie Twoja wina, że masz grzybicę. W przypadku zarażenia przez kontakt pośredni nie jesteś w stanie przygotować się odpowiednio. Nie możesz przecież żyć za szklaną ścianą w obawie przed każdym możliwym obciążeniem. Gdy jednak zauważyłeś jej objawy musisz jak najszybciej zacząć działać. Nawet jeśli miałaby się okazać inną dolegliwością, problemy z koncentracją nie są objawem, który można lekceważyć. Pomocnym w Twoim przypadku może być przeprowadzenie TESTU OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU. Jest on w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości. Nawet jeśli objawy nie są na tyle wyraźne, lub obciążenie się nie rozrosło/powiększyło.

Gdzie mogę uzyskać pomoc?

Pomocy udzielą Ci w każdym gabinecie REVITUM. Znajdziesz je w największych miastach w całej Polsce. Kompleksowy TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich obciążeń. Nie jesteś zostawiany sam na sam zostawiany ze swoim problemem. Specjaliści REVITUM odpowiedzą Ci na każde dręczące Cię pytanie. Wyniki jak i analizę Testu otrzymasz już na tej samej wizycie, bez zbędnego czekania, bez stania w kolejkach. Sam test trwa do 60 minut, gdzie w sposób bezbolesny i nieinwazyjne zostanie zdiagnozowany. Następnie zostanie zaproponowana indywidualna kuracja wyłącznie naturalnymi środkami. Każdy organizm jest inny, dlatego też właśnie indywidualne kuracje przynoszą najlepsze efekty, dostosowane dokładnie do Twoich potrzeb, a nie kogoś innego. Wszystko to dla Ciebie. Przyjdź do Revitum już teraz!




Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *