Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
swędzenie okolic intymnych

Swędzenie okolic intymnych – skąd się bierze?

Organizm człowieka wyposażony jest w reakcje, które pomagają mu za wczasu podjąć środki zaradcze. Do takich reakcji należy ból i właśnie swędzenie. Jeśli odczuwasz je w okolicy miejsc intymnych, a dbasz o higienę możesz być pewien, że masz Obciążenia, które właśnie w ten sposób się objawiają. Nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy, zacznij działać już teraz.

Ciężko stwierdzić co może być bezpośrednią Swędzenie okolic intymnychprzyczyną tego uczucia. W tym celu należałoby wykonać Test Obciążeń Organizmu, który kompleksowo jest w stanie wykryć wszystkie Obciążenia. Za swędzenie mogą być odpowiedzialne pasożyty, mogą to być owsiki. Samice owsiki skłądają jaja w ujściu odbytu podrażniając skórę i wywołując uporczywe uczucie swędzenia. Owsica jest popularna jednak głównie wśród dzieci w wieku przedszkolnym. U dorosłych chodź nie mówi się o tym głośno, głównym podejrzanym jest grzybica.

Co wywołuje swędzenie miejsc intymnych?

A dokładnie drożdżak Candida Albicans, który występuję u każdego człowieka w jelitach. Dopóki żyje z nami w homeostazie, nie ma to negatywnego skutku. Sytuacja się zmienia, gdy ta równowaga zostanie zaburzona przez na przykład kuracje antybiotykowe. Antybiotyk niszczą bowiem dobrą florę jelitową nie robiąc krzywydy Candidzie. Ona natomiast dostaje miejsce pozwalające jej na rozrost. Namnaża się tworząc przypadłość zwaną drożdżycą. Grzyby te potrafią wytworzyć ponad 200 toksycznych dla nas substancji. Z czasem coraz więcej nie jest wydalana z naszego organizmu. Pojawia się coraz więcej grzybów i jeszcze więcej toksyn. Organizm zostaje zatruwany od środka, a objawy tego mogą być najróżniejsze – w tym wypadku objawiać się mogą poprzez swędzenie miejsc intymnych.

Nie czekaj, działaj już teraz!

Z każdą chwilą przybywa grzybów, a wraz z nimi toksyn. Każda chwila, z którą zwlekasz Twój organizm słabnie. Zapisz się na Test Obciążeń Organizmu, jako jedyny potrafi wykryć wszystkie Obciążenia, precyzyjnie lokalizując ich ogniska. Rozpoznanie Obciążenia jest pierwszym etapem do jego pozbycia się. Tylko poprzez działanie możesz coś zmienić.

Wielu cierpi na to samo schorzenie

Grzybica nie jest popularną diagnozą na różne objawy, a jak się okazuje jest przyczyną większości z ich. Problemem jest błędna diagnoza lub brak naszej wiedzy w zakresie rozpoznania objawów. Z powodu ograniczonej ilości objawów jakie może nam doskwierać, a niemal nie ograniczonej ilości obciążeń, które mogą nas zaatakować, będą się one powtarzać. Nie jesteś w stanie stwierdzić czy ból lub swędzenie jest objawem schorzenia X czy Y. I nie musisz tego wiedzieć, musisz podjąć działanie, by je zlikwidować. Pomóc Ci w tym może przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test ten jest w stanie wszystkie obciążenia, a co z tym idzie zlikwidować wszystkie objawy.

Gdzie mogą udzielić mi pomocy?

Gabinaty Revitum znajdują się w całej Polsce. Specjalnie dla Ciebie pracują tam wysokiej klasy specjaliści, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą Test Obciążeń Organizmu. Test nie będzie trwał dłużej niż 60 minut, a wszystkie wyniki otrzymasz w trakcie tej samej wizyty. Zostanie również zaproponowana Ci indywidualna kuracja, wprost na potrzeby Twojego organizmu. Kompleksowa diagnoza i precyzyjne działanie daje najlepsze i najpewniejsze efekty. Pozwól zaskoczyć się efektami już teraz, załóż swoje zdrowie w ręce specjalistów Revitum. Ciesz się zdrowym, długim życiem wolnym od dolegliwości już teraz! Zapisz się do Revitum!.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *