Diagnostyka organizmu za pomocą Testu Obciążeń jest jednym z najdokładniejszych i najszybszych sposobów w walce z grzybicą. Jeden Test potrafi sprawdzić organy i układy w organizmie, dostarczyć wiedzy które z nich do tej pory tylko uchodziły za sprawne.

Test Obciążeń Organizmu, znany również pod nazwą Metoda dr Volla jest uznawany za jeden z najlepszych, nieinwazyjnych sposobów diagnostyki na świecie. W całej Europie Testy Obciążeń stosuje ponad kilkadziesiąt tysięcy lekarzy.

Metoda dr Volla stanowi jedno z najdokładniejszych i najszybszych sposobów wykrycia zmian chorobowych w organizmie. Samo przeprowadzenie testu jest całkowicie bezbolesne. Nie zachodzi żadna ingerencja w organizm.

Test Obciążeń Organizmu – historia

Test Obciążeń Organizmu to sposób na kompleksowe wykrycie obciążeń oraz możliwość trwałego usunięcia ich z organizmu. Metoda jest od wielu lat znana w Niemczech jako Test EAV metodą dr Volla oraz w Czechach jako detoksykacja według dr Jonasza.
Metoda ta cieszy się z dnia na dzień coraz większą popularnością w Europie.

Twórcą tej metody jest niemiecki lekarz dr Reinhold Voll. Opracowana w latach pięćdziesiątych XX wieku jest połączeniem medycyny chińskiej oraz nowoczesnej technologii.Za opracowanie metody diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej dr Voll został nagrodzony w 1966 r. złotym medalem przez papieża Pawła VI. W kolejnych latach metoda była udoskonalana przez następców dr Voll’a. W Polsce Testy Obciążeń obecne są od kilku lat.

Test Obciążeń – dlaczego trzeba go wykonać

—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Obecnie jest to jedyny test, który może jednorazowo wykazać obecność wielu Obciążeń Organizmu, w tym grzybicy. Możemy wykonać „Przegląd Techniczny” całego naszego organizmu, sprawdzić które organy są osłabione, jakie są Przyczyny naszych dolegliwości oraz skorzystać z pomocy Specjalisty w doborze kuracji regenerująco – oczyszczającej.

Test Obciążeń w praktyce

Test Obciążeń Organizmu metodą EAV ( Elektroakupunktura metodą dr Volla) składa się z Trzech Części:

  • Pierwsza z nich polega na sprawdzeniu stanu funkcjonowania najważniejszych organów i układów w organizmie.
  • W drugiej części sprawdzana jest obecność Obciążeń , takich jak pasożyty, grzybica, borelioza, helicobakter, zaburzenia metabolizmu glutenu, niedobory minerałów i witamin, toksyny, metale ciężkie, alergie, itp.
  • W trzeciej części Specjalista EAV przedstawia klientowi pisemne wyniki i prowadzi Konsultację, w której interpretuje wyniki oraz dobiera indywidualne zalecenia mające pomóc w usunięciu Obciążeń z Organizmu.

Test Obciążeń zdiagnozuje Twój Organizm dokładniej niż jakiekolwiek inne testy.
Dbaj o swoje zdrowie – aby służyło Ci długie lata. Zrób Test Obciążeń i przekonaj się sam. Jeden Test – Jedno rozwiązanie

Test Obciążeń Organizmu metodą EAV w całej Polsce wykonuje Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum.