Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
upławy grzybica

Upławy – poznaj przyczynę i się jej pozbądź

Każda kobieta miała, lub będzie mieć takie objawy jakimi są upławy. Eliminacja bezpośrednio ich samych nie przyniesie spodziewanej ulgi. Działanie bowiem na objawy, a nie na właściwą ich przyczynę jest niczym walka z wiatrakami. Gdy znikną, zaraz pojawią się ze zdwojoną siłą. Dowiedz się, czego szukać, i jak działać, by pozbyć się ich raz na zawsze.

upławyZa upławami może stać wiele przyczyn. Przyczyn, które zmuszą Cię do pójścia do ginekologa, który z powodu tej mnogości nie będzie wiedział co jest przyczyną. Przepisywane antybiotyki pomogą na chwilę, lub będą całkowicie bezradne. Upławy czyli wydzielina pochwowa produkowana jest w gruczołach przedsionkowych większych wewnątrz warg sromowych większych. W zależności od stanu kobiety wydzielina ta może różnić się zarówno kolorem jak i konsystencją. Na wygląd ma też wpływ wiek kobiety czy faza cyklu miesiączkowego.

Normalne jest kiedy w fazie owulacyjnej wydzielający się śluz jest zagęszczony. Ma to stworzyć odpowiednie środowisko dla plemników. Powinnaś natychmiast reagować, kiedy jego konsystencja zmieniła się jeszcze bardziej i ma wyraźnie inne (nie przeźroczyte) zabarwienie. Najpopularniejszą formą zakażenia dróg rodnych kobiety jest m.in. grzybica. Usuwając przyczynę powstawania upławów usuniesz również same upławy!

Wszystko o grzybicy

Grzybica, która do tego doprowadza to najczęściej Candida Albicans. Jedna z najpopularniejszych odmian organizmów grzybicznych na ziemi. Dzięki swoim wysokim możliwościom do przetrwania w ciężkich warunkach. Spotkać można ją już prawie wszędzie wliczając w to nawet organizmy żywy. Szacuje się, iż ponad 65 proc. ludzi na świecie ma w swoim ciele grzybicę. Najczęściej spotkać ją można w układzie pokarmowym, a dokładniej w jelitach. Ma tam najlepsze warunki do potencjalnego rozrostu, zapewnia to stała temperatura, wilgotność jak i bezpośredni dostęp do substancji odżywczych, witamin i minerałów. Candida nie jest groźna jeśli organizm, w którym się zajmuje jest zdrowy, a dokładniej mówiąc ma sprawny układ odpornościowy. Bowiem przy pomocy flory bakteryjnej jelit jest w stanie panować nam rozrostem, hamować go i neutralizować szkodliwe działanie. Grzyb ten bowiem wytwarza ponad 300 trujących enzymów i toksyn. W odpowiedniej ilości są w stanie one skutecznie deregulować pracę wszystkich układów i narządów wewnętrznych.

Łatwo jest wpłynąć na tę swoistą równowagę, przyczyniają się do tego wspomniane wcześniej antybiotyki. Skutecznie bowiem niszczą dobrą florę bakteryjną jelit, dając tym samym możliwość grzybicy do błyskawicznego rozmnożenia i przejęcia kontroli nad organizmem.

Jak rozpoznać przyczynę upławów?

Z pomocą przychodzi nam Test Obciążeń Organizmu, test ten jest na tyle kompleksowy, że potrafi wskazać wszelkie możliwe obciążenia organizmu. Rozpoznanie natomiast jest pierwszym krokiem w walce z dolegliwością. Najgorsze co można zrobić to zignorować problem. Pamiętaj jednak, że nigdy nie jest za późno, by tą walkę rozpocząć. Wykonanie Testu metodą dr Volla pomoże Ci poznać obciążenia, dzięki temu można precyzyjnie działać. Test wraz z konsultacją specjalisty nie potrwa dłużej niż 60 minut, a wszystkie wyniki dostaniesz w czasie jednej wizyty.

Gdzie udać się po pomoc?

Placówki Revitum znajdują się w całej Polsce. Dla Twojej wygody rozmieszczone są w największych miastach. Obecni tam specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują naturalną kurację, która pozwoli na pozbycie się wszystkich obciążeń i odbudowę systemu immunologicznego. Przy pomocy Testu Obciążeń Organizmu jesteś w stanie rozpoznać między innymi takie zagrożenia jak: grzybica, pasożyty, niedobory witamin i minerałów, obecność toksyn i wiele innnych. Wszystko po to, by Twój organizm wrócił do formy i mógł sam bronić się przed atakiem obciążeń. Poczuj jak to jest żyć pełnią życia. Zapisz się na wizytę już teraz!

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *