Site Loader

LOCATION

Rock Street, San Francisco
zapalenie zatok

Zapalenie Zatok = Grzybica? Dowiedz się jak to możliwe

Cieknący lub zapchany nos, uczucie zmęczenia, osłabienie węchu i smaku, dokuczliwy ból przy schylaniu głowy to objawy zapalenia zatok. Czy wiesz, że ta często lekceważona przez Ciebie dolegliwość, może skutecznie utrudnić Ci życie codzienne? Nie pozwól na to. Dowiedz się w jaki sposób uchronić się przed zapaleniem zatok.

Zapalenie Zatok jest dolegliwością, na którą cierpią tysiące osób. Przyczyną ich powstawania są grzyby candida

Zapalenie zatok jest dolegliwością na którą cierpią tysiące osób. Z biegiem czasu przyzwyczajamy się do objawów takich jak ból głowy, cieknący nos. Migreny są wręcz czymś normalnym u kobiet. Czy wiesz, że tak nie musi być?

Aby raz na zawsze pozbyć się zapalenia zatok należy usunąć przyczyny powstawania dolegliwości – a nie łagodzić objawy!
Test Obciążeń Organizmu umożliwia szybkie wykrycie przyczyn zapalenia zatok.

Zatoki – skąd bierze się ich zapalenie?

Zatoki przynosowe są to położone wewnątrz czaszki przestrzenie wypełnione powietrzem, połączone z jamą nosową. Pokryte są błoną śluzową, wypełnione wydzieliną, której celem jest transport i usuwanie zanieczyszczeń.
W sytuacji gdy zainfekowane są górne drogi oddechowe w błonie śluzowej nosa i jego ujściu tworzy się opuchlizna i zator uniemożliwiający odpływ wydzieliny z zatok. Sprzyja to mnożeniu się grzybów i wirusów w zatokach. Konsekwencją jest stan zapalny.

Grzybica odpowiedzialna za zapalenie zatok

Grzyb Candida odpowiedzialny jest za większość problemów z zatokami. Co więcej, zapalenie zatok to nic innego jak kolejna faza grzybicy ogólnoustrojowej, która wpływa na złą kondycję całego organizmu. Bagatelizowanie problemów z zatokami prowadzi do dalszego rozwoju grzybów w organizmie i rozwoju grzybicy ogólnoustrojowej, która będzie po kolei niszczyć cały organizm od środka!
Najskuteczniejszą metodą w walce z zapaleniem zatok jest usunięcie przyczyn powstawania choroby, czyli usunięcie grzybów z naszego organizmu. Test Obciążeń Organizmu w prosty sposób, bez jakiejkolwiek ingerencji w organizm określi większość obciążeń organizmu, takich jak grzyby toksyny, metale ciężkie – odpowiedzialne za nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu i powstawanie zapaleń.
– „Mało kto wie, że grzybica jest obecna w całym organizmie, nawet tym “zdrowym”. Grzyb Candida jest naturalnym składnikiem flory bakteryjnej jelita grubego. Dopiero gdy odporność organizmu spada, wcześniej “zdrowy” człowiek zaczyna dostrzegać, że coś mu dolega. Tylko że wtedy grzyb już od dawna żeruje i rozrasta się, przyczyniając się do powolnego zatruwania organizmu. Przyjmowanie kolejnych leków i antybiotyków może tylko pogorszyć sytuację.” – podkreśla Weronika Łapińska z Centrum Diagnostyki Revitum.

Jak walczyć z zapaleniem zatok


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Test Obciążeń Organizmu umożliwia wykrycie nie tylko grzybicy, ale także tych wszystkich obciążeń, które mogą być przyczyną innych chorób i dolegliwości. Specjaliści przeprowadzający Test, tuż po jego wykonaniu, będą mogli udzielić kompleksowej odpowiedzi na pytania dotyczące obciążeń naszego organizmu a także dobrać indywidualną kurację, która szybko i trwale usunie przyczyny chorób.

Post Author: Alicja Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *